Esenyurtta Damat Dehşetiİstanbul Esenyurtta çifte cinayet şoku yaşandı. Cani damat kayın validesiyle kayın pederini acımasızca öldürüp parçaladı. Tam üç ay boyunca cansız bedenleriyle aynı evde kaldı. Peki bu kan donduran olay nasıl ortaya çıktı?

Esenyurtta dehşet evi. Kayın pederiyle kayın validesini öldürüp 3 ay cansız bedenleriyle yaşadı. 35 yaşında ki Muhammet Rahmi eşi, baldızı, kayınvalidesi ve kayınpederiyle Esenyurt mahallesinde ki bir apartmanda yaşıyorlardı. Dönerci de çalışan Rahmi’ye aldığı maaş yetmiyordu. İddiaya göre kayınvalidesi ve kayınpederi ona bir yandan destek oluyor, bir yandan da biz olmazsak sen bit hiçsin diyerek baskı yapıyorlardı. Bir gün dayanamadı o kan donduran çifte cinayeti işledi.

Cinayetleri tam 3 ay önce işlemiş aynı evde yaşamaya devam etmişti. Polis dehşet evinde uzun süre incelemeler yaptı. Delil topladı. Mahalleli ise şoktaydı. Rahminin eşi ve baldızı korktukları için polise gidemediklerini öne sürdüler ama gözaltına alınmaktan kurtulamadılar.Bir cevap yazın